Yurtdışındaki uygulamalarda, tüp bebek gebelik oranlarını ciddi şekilde arttırmasıyla ilgili olarak, adından oldukça sık söz ettirmeye başlayan Embriyoskop (EmbryoScope) uygulaması, Kıbrıs’ta yalnızca Mucize Ekip tarafından çiftlere sunulmaktadır.

Embriyoların içerisinde saklandığı, klasik inkübatörlerde, embriyonun bölünme süreci değil, yalnızca son durumu görülebildiğinden, embriyoların bu süreçler arası gelişimleri görülememekte, dolayısıyla da embriyo transfer günü, ilgili embriyoların gelişim süreçleri hakkında bilgi olmadığından ve hangi embriyonun gebelik şansının daha yüksek olduğu kesin olarak bilinemeden, en gelişmiş olduğu düşünülen embriyolar anne adayına transfer edilmekteydi.

Özellikle ilerleyen yaştan dolayı, yumurta rezervi tükenmesi, kalite düşüklüğü gibi sorunlardan ötürü, son şansları olan çiftler için, en doğru embriyoyu seçerek, gebelik elde etmek hayati bir konu oluyor. Bu aşamada, Mucize Ekip’imizle ile bebek sahibi olmak isteyen çiftler için, Kıbrıs’ta İLK ve TEK olan, yenilikçi ve kesin bir yöntem var.

Embriyoskop adı verilen sürekli embriyo izleme sistemi ile, embriyoların gelişim süreci 7/24 izleniyor ve hangi embriyonun başarılı bir şekilde gebelikle sonuçlanacağı bilgisine kolaylıkla erişilebiliyor. Daha önceki tüp bebek tedavilerinde embriyo kalitesizliğinden ötürü başarısızlık yaşamış olan, ve dolayısıyla, tüp bebek tedavi sürecini, Mucize Ekip’te tamamlamaya karar veren çiftler, bu ileri embriyoskop uygulaması ile gebelik şanslarını yüksek oranda arttırmayı da başarmış oluyor. Embriyolar üzerinde gerçekleştirdiğimiz gözlemin, 24 saat boyunca sürmesi sayesinde, embriyoların bölünme zamanları kesin olarak belirlenebiliyor ve insan hatalarından dolayı ortaya çıkabilecek risklerin sıfıra inmesiyle, anne ve baba adaylarının istedikleri bebeğe ulaşmaları düşündüklerinden daha da kolay gerçekleşebiliyor.

+90 (533) 874 2414
Kıbrıs tüp bebek merkezi whatsapp Whatsapp ile bizi ücretsiz arayabilirsiniz / mesaj atabilirsiniz!

Formu gönderin, Biz sizi arayalım

İsminiz *

Telefonunuz * (en az 11 karakter)

Eposta adresiniz (varsa)

Mesajınız *